НОВИНИ

20.01.2021

19.01.2021

18.01.2021

РУБРИКАТОР

ДБР повідомило про підозру слідчому Нацполіції за “підтасовку” доказів

02.12.2020

Слідчі ТУ ДБР у місті Краматорську повідомили про підозру слідчому Нацполіції у складанні службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів та внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 1 ст. 366 КК України).

Слідством встановлено, що в березні 2020 року слідчий СВ Мар’їнського відділення поліції Волноваського відділу поліції ГУ НП в Донецькій області розслідував кримінальне провадження за фактом крадіжки майна на базовій станції мобільного зв’язку (ч. 1 ст. 185 КК України).

Слідчому було відомо, що працівники поліції, які перебували на місці скоєння крадіжки, того ж дня знайшли викрадене майно, але відпустили чоловіка, в якого воно було знайдено, при цьому не склали відповідних процесуальних документів. Це призвело до подальшої фальсифікації процесуальних документів у кримінальному провадженні.

З метою незаконного отримання доказів у зазначеному кримінальному провадженні, слідчий під тиском змусив громадянина написати заяву  про нібито добровільну видачу викраденого майна, та власноручно вніс завідомо неправдиві відомості до протоколів огляду.

У разі доведення вини підозрюваному загрожує покарання у вигляді  штрафу від 2000 до 4000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"