НОВИНИ

02.06.2020

01.06.2020

30.05.2020

РУБРИКАТОР

ДБР поновить справу міліціонера А.Карпюка за фактом вимагання грошей у підприємців Рівненщини

12.06.2019

За даними слідства ДБР, ВВБ ГУ НП України та Управління СБУ, перебуваючи на посаді начальника  СДСБЕЗ Рівненського МВ УМВС України Андрій Карпюк, користуючись власним службовим становищем, систематично займався вимаганням неправомірної вигоди від підприємців м.Рівне та Рівненської області.

Так, згідно із перевіреною інформацією журналістів, ДБР відновило справу, за матеріалами якої у скоєнні кримінального злочину об’єктивно підозрюється сьогоднішній підполковник поліції – Андрій Карпюк.

За фактами матеріалів справи, проведеної оперативними співробітниками Управління СБУ в Рівненській області, міліціонер Карпюк організував злочинну групу зі своїх підлеглих, які займалися рейдерством, вимагаючи кошти за повернення вилученої комп’ютерної техніки та розблокування роботи ТОВ “Аеро Експрес”.

У ході проведення успішної оперативно-розшукової роботи під час передачі хабаря був затриманий особовий склад  Карпюка, а саме – троє співробітників міліції СДСБЕЗ Рівненського УМВС.

Відповідно до матеріалів справи, самому Андрію Карпюку вдалося втекти з місця злочину.

Читайте также: Екс-голова Рівненської області потрапив у серйозну ДТП із вантажівкою
Прокуратурою Рівненської області було порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 367 та ч. 3 ст. 364 Кримінального кодексу України. У результаті проведеного розслідування двоє підлеглих співробітників Карпюка були засуджені та відбули покарання у виді позбавлення волі.

Відомо, що на даний момент слідчими декількох підрозділів правоохоронних органів України  перевіряється оперативна інформація та факти стосовно причетності А.Карпюка до інших кримінальних злочинів.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"