НОВИНИ

05.06.2020

04.06.2020

03.06.2020

РУБРИКАТОР

Чоловік сяде на 4 роки після того, як поклав слідчому 500 грн в блокнот

29.08.2019

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області засудив чоловіка до 4 років позбавлення волі за передачу 500 грн слідчому поліції.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 23 серпня.

Восени 2017 до кримінальної відповідальності притягувався хлопець, який напідпитку скоїв ДТП і завдав потерпілому тілесних ушкоджень середньої тяжкості. У водія вилучили і арештували автомобіль. Згодом суд закрив справу, тому що обвинувачений і потерпілий помирилися.

Ухвалою суду поліцію зобов’язали повернути машину власнику. Після цього в поліцію прийшов чоловік, який назвався батьком хлопця і просив віддати йому автомобіль. Слідчий пояснив, що це неможливо і авто може забрати тільки його син. Чоловік наполягав на своєму, тому що син нібито не міг прийти і переконував, що люди якось домовляються. Зрештою відвідувач начебто запропонував слідчому 5 тис. грн. Працівник поліції написав рапорт. На приховану камеру зафіксовано, як чоловік зайшов в кабінет і запропонував винагороду, а слідчий відмовився, після чого гість поклав 500 грн в блокнот на столі і сказав: «а якщо віддаси то віддам ще 1500 грн». Далі відбулося затримання.

В суді обвинувачений вину частково визнав, розкаявся і просив суворо не карати. Пояснив, що познайомився зі слідчим, коли син потрапив у ДТП і потім з’ясовував, чи можна якось забрати машину без участі хазяїна. Чоловік розповів, що кілька разів телефонував слідчому, але 5 тис. грн не пропонував.  Водночас він не заперечив, що хотів віддячити слідчому, щоб той віддав автомобіль і передав 500 грн.

Суд вирішив, що вина особи повністю підтверджується зібраними доказами, зокрема показаннями свідків і матеріалами НСРД.

Чоловіка засудили до 4 років позбавлення волі без конфіскації майна. Вирок ще може бути оскаржений і до вступу в законну силу обвинувачений залишається під нічним домашнім арештом. З вироку також слідує, що особа має погашену судимість.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"