НОВИНИ

29.05.2020

28.05.2020

27.05.2020

РУБРИКАТОР

Безпідставне застосування сили до громадянина під час карантину – про підозру повідомили двом патрульним

21.05.2020

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру двом інспекторам Управління патрульної поліції в Тернопільській області. Їх підозрюють у перевищенні влади або службових повноважень, яке супроводжувалося насильством (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, патрульні приїхали за викликом для перевірки дотримання карантину на дитячому майданчику. Правоохоронці підішли до двох громадян, які сиділи на лавці біля будинку, та не представившись почали вимагати документи, що посвідчують особу. Поліцейські вступили у суперечку з громадянами та, намагаючись силою провести одного з потерпілих до службового автомобіля, повалили чоловіка на землю і завдали декілька ударів. Унаслідок дій правоохоронців потерпілий отримав тілесні ушкодження голови та рук.

У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"