НОВИНИ

29.05.2024

28.05.2024

27.05.2024

24.05.2024

23.05.2024

РУБРИКАТОР

Авторитет, який погрожував поліцейському зброєю і плюнув йому в обличчя, вийшов на волю

14.05.2024

Кримінальний авторитет Віктор Журавель (Віха), якого затримали в Броварах за напад на поліцейських, вийшов під заставу.Так, 10 травня прокуратура під час судового засідання щодо обрання запобіжного заходу Журавлю наполягала на триманні під вартою на час слідства без права внести заставу.

За даними слідства, підозрюваний, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння,  почав сварку зі співробітниками банно-ресторанного комплексу Київської області через прохання покинути заклад.

Після цього, почав кидати ніж в меблі закладу, влаштував бійку з відвідувачем комплексу та висловлювався ненормативною лексикою.

Крім цього, побачивши перед собою співробітників поліції, які прибули на виклик, наблизився до одного поліцейського та продовжуючи сварку здійснив три плювка йому в обличчя, а також наніс удар кулаком в область голови.

Після цього, дістав зі своєї сумки табельну вогнепальну зброю та, знявши її з запобіжника,  спрямував ствол пістолета в напрямку поліцейського, погрожуючи вбивством.

Підозрюваний Журавель повідомив у суді свою версію події: “Сиділи ми своєю компанією, почали там історії воєнні розповідати. У нас між собою було там чуть на повишених, да, це було. Но в завєдєніє не було нікого. Ми самі там сиділи… Я понімаю, що може ми там чуть-чуть неадекватно себе поводили, но ми нікого не трогали”ю

Потім, за його словами, до них підійшла офіціянтка, яка попросила розрахуватися та залишити заклад через те, що компанія чоловіків поводилася неадекватно.

“Я розрахувався, але в цей момент мені принесли страву. Я сказав, що ось доїм і тоді піду. А через десять хвилин з’явилися працівники поліції, які отакот матом сказали, щоб я розрахувався і валив звідси”, — продовжив свою історію підозрюваний.

Це нібито і спровокувало сутичку з поліціянтами, яка переросла у серйозну ситуацію з погрозами зброєю. При цьому відомо, що саме раніше засуджений 50-річний “Журавель” поводився вкрай агресивно. Він ображав патрульних та нецензурно лаявся, що зафіксовано на відео, яке раніше розлетілося у мережі.

При цьому, як зазначають у ЗМІ, на засідання суду прийшли військовослужбовці, котрі надали Журавльову позитивні характеристики, як командиру та були готові взяти його на поруки.

Суддя Броварського міськрайонного суду Київської області Олександр Скрипка після шести годин засідання вирішив, що тримання під вартою без застави — це занадто суворо для скандального кримінальника. Тож суд призначив йому два місяці під вартою — до 8 липня. При цьому розмір застави склав лише 242 тисячі гривень.

Як повідомило наше джерело в прокуратурі, така сума застави шокувала всіх, адже підозрюваний має можливість внести її одразу. А в тому, що Віктор Журавель може перешкоджати слідству та тиснути на свідків, сумнівів у правоохоронців нема.

Таке рішення судді викликало чимале обурення у соцмережі. Користувачі питають, суд точно «Броварський чи, може, Баришівський???». Інші пишуть, що для «збройного барона» така сума занадто мізерна. Інші пишуть, що це «сюр і можна одразу й суддю саджати» й «гроші вирішують все».

Суддя Олександр Скрипка, який виніс скандальне рішення, раніше працював у Житомирському райсуді. Але кілька років тому був переведений до Броварів наказом Вищої ради правосуддя від 3 червня 2021 року.

Джерело

Джерело 2

Джерело 3

 

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"