НОВИНИ

12.08.2022

11.08.2022

10.08.2022

09.08.2022

08.08.2022

РУБРИКАТОР

Арештант, який вилив на працівника СІЗО окріп, отримав до 8 років ще 1 місяць позбавлення волі

22.07.2022

Жовтневий районний суд Харкова визнав винним раніше судимого громадянина України та уродженця Комсомольську на Амурі Хабаровського краю РФ у насильстві щодо працівників правоохоронного органу (вирок від 15 липня).

За матеріалами справи, обвинувачений прибув з Коростенської виправної колонії Житомирської області №71 до держустанови «Харківський слідчий ізолятор» через призначення апеляції.

Ввечері 16 червня 2018-го цьому чоловікові та іншому ув’язненому співробітники СІЗО сказали покинути камеру під приводом обшуку та огляду речей.

Обвинувачений побачив, як його сусід почав перешкоджати проходу працівників установи до камери, підперши з внутрішньої сторони проміжні решітчасті вхідні двері. Тоді він узяв електрочайник та вилив окріп через решітку на співробітників СІЗО, які намагались ззовні відчинити двері. Потерпілі отримали опіки шкіри грудної клітини та плеча.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав та пояснив, що порушував правила внутрішнього розпорядку та не виконував законні вимоги адміністрації установи через внутрішні переконання, а наразі «щиро розкаюється та просить суворо не карати».

Оскільки обвинувачений скоїв новий злочин до вироку Московського районного суду Харкова від 11 травня 2021 року, то остаточне покарання суд призначив за сукупністю злочинів.

У травні 2021 року чоловіка засудили за крадіжку та розбій до 8 років за ґратами з конфіскацією майна. За інцидентом із ошпаренням працівником СІЗО суд визнав громадянина винним та присудив 1 рік ув’язнення. За складанням покарань суд призначив 8 років і один місяць позбавлення волі з конфіскацією майна.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"