НОВИНИ

19.04.2019

18.04.2019

РУБРИКАТОР

54 представники громадських організацій подали документи для участі в конкурсі до РГК при ДБР

15.04.2019

Відповідно до п.7 та п.9  «Порядку формування складу Ради громадського контролю при ДБР» публікуємо копії документів, поданих кандидатами до складу РГК, передбачених підпунктами 1-4, 7, 8, 11-13 п. 7.

Нагадаємо, що громадські об’єднання мали можливість з 21 березня по 5 квітня 2019 року включно подати документи для участі в конкурсі.

1 Апасов Василь Олександрович Міжнародна громадська організація «Українське козацтво»
2 Безпалий Тарас Геннадійович ВГО «Асоціація правників України»
3 Бойко Тарас Орестович «Центр правових та політичних досліджень «СІМ»
4 Болдін Максим Якович «Центр правового аналізу та дослідження політичних ризиків»
5 Гілін Євген Олександрович «Єдиний щит»
6 Григоренко Юрій Сергійович «Всеукраїнська незалежна науково-дослідна експертна спілка»
7 Гриценко Олексій Анатолійович «Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан»
8 Дарсанія Леван Валер’янович ХОГПО «Опора «Слобожанщини»
9 Детюк Андрій Миколайович «Громадське об’єднання «Здорове суспільство»
10 Дяденко Михайло Васильович «Центр правового аналізу та дослідження політичних ризиків»
11 Заблоцький Мар’ян Богданович «Українське товариство економічних свобод»
12 Золотар Степан Андрійович «Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів»
13 Іванов Сергій Володимирович «Громадський люстраційний комітет»
14 Каменєв Михайло Володимирович «Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів»
15 Касьян Ольга Олександрівна «Молодіжна організація «Заради майбутнього України»
16 Колесников Денис Вікторович «Громадяни Дніпропетровщини»
17 Корінна Надія Миколаївна «Центр правового аналізу та дослідження політичних ризиків»
18 Коротюк Михайло Геннадійович «Комітет з питань захисту прав потерпілих від злочинів»
19 Крапивін Євген Олексійович «Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів»
20 Кувіта Катерина Юріївна Міжнародна громадська організація «Українське козацтво»
21 Лємєнов Олександр Валерійович «Стейтвотч»
22 Мамченко Наталя Сергіївна «Центр протидії корупції в органах влади»
23 Мартинюк Юрій Анатолійович «Народна самооборона Львівщини»
24 Марчук Максим Едуардович ВГО «СГОУ «Народна Рада»
25 Миланич Андрій Михайлович ВГО «Асоціація правників України»
26 Мізрах Ігор Аркадійович ВГО «СГОУ «Народна Рада»
27 Новицький Данііл Євгенович «Молодіжна організація «Заради майбутнього України»
28 Носанов Данило Максимович «Ерлайт»
29 Опанащук Віталій Степанович Міжнародна громадська організація «Українське козацтво»
30 Перова Ксенія Юріївна ВГО «СГОУ «Народна Рада»
31 Петраковський Володимир Володимирович Центр політико-правових реформ
32 Попович Ростислав Ігорович «Український суспільно-правовий рух: демократія через право»
33 Реплянчук Дмитро Олександрович «Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан»
34 Рябець Олександр Михайлович «Спілка юристів Одеської області»
35 Савенко Євген Володимирович «Всеукраїнська організація «Авто Евро Сила»
36 Секела Руслан Михайлович «Військово-патріотичне об’єднання «ВОЛЯ»
37 Ставицька Ольга Олександрівна «Громадяни Дніпропетровщини»
38 Удовіченко КостянтинІгорович «Молодіжна організація «Заради майбутнього України»
39 Хавронюк Ярослав Миколайович «Стейтвотч»
40 Хаджинов Сергій Володимирович «Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан»
41 Шевченко Павло Васильович «Громадське об’єднання «Здорове суспільство»
42 Шелестак Наталія Володимирівна «Варта 700»
43 Шило Ганна Сергіївна «Громадяни Дніпропетровщини»

Джерело