НОВИНИ

21.10.2020

20.10.2020

19.10.2020

РУБРИКАТОР

5 років умовно отримав інспектор Житомирської колонії за спробу збути наркотик ув’язненому

22.09.2020

Богунський районний суд міста Житомира виніс обвинувальний вирок молодшому інспектору «Житомирської установи виконання покарань» через незаконне придбання, зберігання та перевезення наркотиків, а також призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком 3 роки.

Суд встановив, що обвинувачений придбав наркотичні засоби та приніс до установи виконання покарань 5,33 г кокаїну, 56,2 г канабісу та 0,81 г метадону з метою збуту ув’язненому.

Таким чином, службову особу визнано винною у незаконному придбанні, зберіганні та перевезенні з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинених за попередньою змовою групою осіб у великих розмірах (ч. 2 ст. 307 КК України).

Досудове розслідування здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Хмельницькому, за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури, оперативний супровід – відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Житомирській області.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"