НОВИНИ

25.09.2021

24.09.2021

23.09.2021

22.09.2021

РУБРИКАТОР

30 тис доларів США за скасування судових рішень – на шахрайстві викрито суддю

19.05.2021

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури викрито суддю Донецького окружного адміністративного суду за фактом шахрайства, вчиненого в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 190 КК України).

За даними слідства, у грудні 2020 року суддя, перебуваючи у м. Харкові, повідомив директору приватного підприємства, що за винагороду він нібито може вирішувати питання на користь підприємства в Касаційному господарському суді Верховного Суду через своїх знайомих. Зокрема, за 30 тис доларів США він обіцяв скасування Верховним Судом рішень та повернення справи на новий судовий розгляд до першої інстанції.

Правоохоронці затримали суддю у м. Слов’янськ Донецької області під час одержання від підприємця всієї суми.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Краматорську, за оперативного супроводу співробітників Головного оперативного управління ДБР.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"