НОВИНИ

10.04.2020

09.04.2020

08.04.2020

РУБРИКАТОР

3,5 тисячі доларів США хабара, щоб залишитись на волі – ДБР затримало харківського прокурора

17.01.2020

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань затримали прокурора однієї з місцевих прокуратур м. Харкова під час одержання  ним неправомірної вигоди у сумі 3,5 тисячі доларів США (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, прокурор вимагав від громадянина хабар в сумі 10 тисяч доларів США за власну позицію в судових дебатах, щодо призначення йому покарання, не пов’язаного з позбавленням волі за завдання тяжких тілесних ушкоджень. В подальшому зменшив вимоги до 3,5 тисяч доларів США, Під час одержання «винагороди» прокурора затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Генеральна інспекція Офісу Генерального прокурора. Оперативний супровід – Головне управління по боротьбі  з корупцією та оргзлочинністю Служби безпеки України.

На даний час тривають першочергові слідчі дії.

У разі доведення вини, прокурору загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Источник