НОВИНИ

01.03.2021

27.02.2021

26.02.2021

РУБРИКАТОР

26 січня у Києві активісти планують провести акцію «Ми проти катувань та бездіяльності влади»

25.01.2021

У вівторок 26 січня 2021 року з 11:00 біля приміщення Міністерства юстиції України за адресою м. Київ, провулок Рильський, 10 та паралельно під стінами ДУ «Бердянська виправна колонія (№77)» за адресою: вулиця Промислова, 1, місто Бердянськ, Запорізька область відбудеться безстрокова вулична акція під назвою «Ми проти катувань та бездіяльності влади», яку проведуть небайдужі громадяни, рідні засуджених, колишні засуджені Бердянської виправної колонії №77 та колоній Харківського регіону за підтримки правозахисних організацій.

 Метою акції є привернути увагу керівництва Мін’юсту до доповіді за наслідками візиту до України Європейського Комітету із запобігання катуванням та нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню (КЗК) з 4 до 13 серпня 2020 року в якій йдеться мова про кричущі порушення прав людини та жорстоке поводження з боку персоналу в БВК-77 (Бердянська виправна колонія) та колоніях Харківського регіону, зокрема Темнівській виправній колонії №100 та Олексіївській виправній колонії№ 25.

Більш того, після візиту КЗК побиття, залякування та жорстоке поводження з в’язнями продовжуються, зокрема у листопаді 2020 року до Дніпровського СІЗО прибули шестеро засуджених з Бердянської виправної колонії №77, які повідомили, що протягом усього часу перебування в установі вони піддаються тортурам як фізичним, так і психологічним.
Кричущим є факт, що після від’їзду Європейського Комітету деякі в’язні, які надали свідчення, зазнали тортур.

Наразі громадськості стало відомо, що Міністерству юстиції України запропоновано кандидатуру в особі Чукіна Максима Володимировича (керівника славнозвісної БВК №77) на посаду керівника Центрального управління Департаменту з питань виконання кримінальних покарань.

 Наші вимоги:

1. Провести службове розслідування по викладеним фактам в доповіді КЗК з відстороненням від посад керівництво вищевказаних колоній.

2. Під час проведення службового розслідування долучити правозахисників та колишніх засуджених, які мають відношення до вищевказаних колоній.

3. Не допустити призначення керівника ДУ «Бердянська виправна колонія» Чукіна Максима Володимировича на посаду керівника Центрального управління Департаменту з питань виконання кримінальних покарань.

За додатковою інформацією звертатися до Цвілого Олега Володимировича, тел: +38(068)933-2882; ngoauu@gmail.com

Більше знайдете тут : Все про Бердянську виправну колонію №77

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"