НОВИНИ

18.09.2021

17.09.2021

16.09.2021

РУБРИКАТОР

160 тис грн за поліпшення умов утримання і заборонені речі – підозрюють співробітницю Київського СІЗО

21.05.2021

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру співробітниці ДУ «Київський слідчий ізолятор» в одержанні неправомірної вигоди за створення особливих умов утримання в режимній установі (ч. 2 ст. 368 КК України), а ув’язненому, який надавав їй неправомірну вигоду – за фактом надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 1 ст. 369 КК України).

За даними слідства, інспектор відділу режиму і охорони ДУ «Київський слідчий ізолятор» погодилася за грошову винагороду забезпечувати одному з ув’язнених та його співкамерникам більш комфортні умови утримання в СІЗО, а також передавати заборонені предмети – спиртні напої, мобільні телефони, зарядні пристрої до них, SIM-картки тощо.

За такі послуги співробітниця СІЗО упродовж 2019 року отримувала на банківську картку грошові кошти у сумі від 6 до 15 тис грн щомісяця. Загальна сума неправомірної вигоди склала понад 160 тис грн.

Викрито правопорушення прокурорами спільно з слідчими теруправління ДБР, розташованого у м. Києві, за оперативного супроводу співробітників Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ.

Примітка: відповідно до ст.62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"