Роз’яснено правила пошуку у державному реєстрі судових рішень

17.05.2018

Нагадуємо головні правила пошуку в Єдиному державному реєстрі судових рішень України.

Пошук по точній фразі

Він здійснюється за допомогою подвійних лапок («»). Якщо шукаєте рішення з точною фразою або словом, потрібно взятии його в лапки. У такому випадку Реєстр судових рішень видасть документи, що містять пошуковий запит в тому вигляді, в якому його написано. Приклад: «визнання особи безвісно відсутньою».

Пошук, якщо точний номер справи невідомий

Якщо відомості про точний номер справи відсутні, замість невідомого символу в Судовий реєстр можна написати знак питання (?). Приклад: рішення № 279/1?6-18.

Пошук по основній частині пошукового слова

Здійснюється за допомогою зірочки (*). Вона замінює один або кілька символів. При цьому треба пам’ятати, що перед зірочкою повинно бути не менше трьох символів. В іншому випадку пошук в Єдиному судовому реєстрі за вказаними вами параметрами виконаний не буде. Наприклад, якщо потрібно знайти рішення щодо фармацевтичної компанії, то в поле контекстного пошуку можна ввести корінь основного слова, а після нього поставити зірочку. Приклад: фармацевтичн*

Пошук одного з декількох пошукових слів

Здійснюється за допомогою логічного оператора OR, який обов’язково повинен бути зазначений великими літерами. В Єдиному реєстрі судових рішень будуть сформовані документи, які містять одну з написаних вами слів або словосполучень. Приклад: рішення OR постанова.

Пошук за декількома пошуковими запитами

За замовчування пробіл між пошуковими запитами означає, що пошук буде здійснюватися одночасно по всім перерахованим словами. Однак, якщо пошук в Державному судовому реєстрі планується робити не за окремими словами, а по пошуковим фразам, то більш доцільним є використання такого логічного оператора, як AND. Він, як і будь-який інший логічний оператор, повинен бути зазначений  великими літерами.

У такому випадку за результатами пошуку буде сформований список документів, які одночасно включають обидві пошукові фрази. Приклад: визнання права власності AND незавершене будівництво.

Джерело

Останні записи в лекторії

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"