Пізнавальна онлайн-екскурсія по віртуальному відділу поліції

24.04.2018

Асоціація УМДПЛ запрошує Вас на пізнавальну  онлайн-екскурсію по віртуальному відділу поліції, яка буде корисна всім, хто зацікавлений в отриманні знань про порядок та нормативно-правове забезпечення діяльності цього державного органу.

Ви зможете не тільки візуально оглянути службові приміщення відділу поліції та ознайомитися з вимогами до їх обладнання й устаткування, а й отримати важливу і компетентну інформацію з питань діяльності поліцейських та стандартів дотримання прав людини в поліції. Які умови повинні бути створені у кімнаті для затриманих? Навіщо призначається відповідальний по відділу поліції? Як має здійснюватися прийом громадян? Де має бути розташована книга скарг і пропозицій? Для чого у поліції є кімната для конфіденційних побачень? Чи довго має зберігатися інформація з системи відеоспостереження? А як ще має бути зафіксований факт перебування людини у поліції?  На ці та на безліч інших питань Ви отримаєте не просто відповідь,  а відповідь з посиланням на вимоги конкретного нормативно-правового документу, який регламентує діяльність поліції.

Як це працює? Дуже просто і зручно.

1.При наведенні курсору на активний елемент, він підсвічується зеленим кольором. Кликнувши по активному елементу, Ви отримаєте текстову інформацію про нього.

2.Ви можете поступово, крок за кроком, оглянути відділ поліції від фасаду до кімнати для затриманих. Але ми передбачили і можливість швидкого доступу до всіх службових приміщень. Для цього, кликнувши по активному елементу «Інформаційний термінал», необхідно вибрати опцію «Перелік приміщень» і кликнути по назві приміщення, до якого Вам необхідно потрапити.

3.Спеціальна кнопка (зверху екрана праворуч) надає Вам можливість відкрити перелік активних елементів, розташованих на сторінці, де Ви перебуваєте у цей час. Кликання по назві конкретного елементу призведе до його підсвічування зеленим кольором.

4.За допомогою комп’ютерної миші та стандартних клавіш Ви маєте можливість оглянути приміщення, обертаючись на 360 градусів, наближатися та віддалятися від об’єкта.

Моделювання відділу поліції, це тільки початок нашої роботи. У рамках нового проекту команда Асоціації УМДПЛ та студії Real Stories Production розпочали будівництво цілого віртуального міста Правопіль.

У ближній черзі створення віртуальної моделі суду, слідчого ізолятора, відділу Державної міграційної служби і виконавчого органу місцевого самоврядування. Далі – поліцейська станція, ізолятор тимчасового тримання, виправна установа.

Наш портал «Правопіль» стане універсальним, зручним та завжди актуальним просвітницьким та учбовим ресурсом з матеріалами про дотримання прав громадян в органах влади.

Порталом можна буде користуватись за допомогою сучасних гаджетів (електронні планшети, смартфони тощо), зокрема безпосередньо під час перебування у державному органі.

Ми розглядаємо «Правопіль» не тільки у якості інноваційного методу отримання громадськими активістами, моніторами Національного превентивного механізму чи самими держслужбовцями знань про стандарти дотримання прав людини у правоохоронних органах. Це й ефективний інструмент громадського контролю за діяльністю органів влади

Ми запрошуємо всіх бажаючих долучитися до створення віртуального міста Правопіль. Будемо раді врахувати Ваші пропозиції та відгуки, надіслані за допомогою зворотнього зв’язку на інформаційному терміналі порталу або на електронну адресу pravopil.umdpl@gmail.com.

Інтернет-портал «Правопіль» розроблений Асоціацією УМДПЛ в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цього повідомлення є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Останні записи в лекторії

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"