Інфографіка-пам’ятка для затриманих

20.12.2017

Експерти та учасники курсу «Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів» розробили корисну та зручна в користуванні інфографіку-пам’ятку для затриманих щодо порушення права на свободу (на основі стандартів статті 5 ЄКПЛ).

Це не остання ініціатива учасників нашого курсу, чекатимемо нових цікавих та корисних результатів їх навчання задля захисту прав людини. Скачати в PDF можна тут.

До процесу розробки пам’ятки долучилися: Афанасьєва Мар’яна Володимирівна, адвокат, д.ю.н., професор кафедри конституційного права Національного університета “Одеська юридична академія”; Кривцова Ганна Василівна, суддя Зарічного районного суду м. Суми; Лещенко Андрій Вікторович, адвокат, м. Одeса; Лизенко Андрій Вікторович, суддя Козельщинського районного суду Полтавської області; Руденко Владислав Олександрович, суддя Брусилівського районного суду Житомирської області; Семенюк Ольга Григорівна, адвокат, експерт Української Гельсінської спілки з прав людини; Черватюк Юлія Вікторівна, адвокатка, м. Черкаси; Яковлєв Андрій Вікторович, адвокат, м.Київ.

Джерело

Останні записи в лекторії

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"