Як живе суддя Ірина Павлюк

27.11.2016

Через кваліфікаційне оцінювання суддів має пройти кожен зі служителів Феміди, однак, якщо київські судді вже встигли познайомитися з цим явищем, то коли будуть проходити оцінювання судді з інших регіонів України, поки незрозуміло.

Тому ми й вирішили перевірити, як живеться суддям з решти українських міст до початку кваліфікаційного оцінювання.

Знайомтесь – Павлюк Ірина Юріївна, суддя апеляційного господарського суду Рівненської області.

 У цьому суді Ірина Юріївна працює з 2013 року, коли отримала також і статус судді довічно.

 2013 рік взагалі виявися знаковим для пані Павлюк, але про це трохи згодом.

 До цього суддя Павлюк працювали в господарському суді м. Рівне. Як бачимо кар’єрний шлях пані Павлюк невеликий. Однак, набагато цікавіші факти нам вдалося знайти, дослідивши її декларацію.

Отже, в нашому розпорядженні були три декларації – за 2013, 2014 та 2015 роки. Почнемо зі знакового для Ірини Юріївни 2013 року.

 Згідно декларації, пані Павлюк змогла заробити в цьому році майже 3млн.грн.(!), точніше заробила Ірина Юріївна не так багато – 160,5тис.грн., а от

2млн.823тис.грн. їй вдалося якимось чином “виграти”(?), або їх просто “подарували”(?), так як саме ця сума зазначена в графі «дарунки, призи, виграші».

 У цьому ж 2013 році судді Павлюк вдалося обжитися ще й землею та нерухомістю, а саме земельною ділянкою в 10 соток по вул. Котляревського в м.Рівне та будинком на 631,9м².

 Вулиця Котляревського – одна із центральних та елітних вулиць Рівного, на сьогодні 10 соток, які Ірині Юріївні подарували (як свідчить Державний реєстр речових прав на нерухоме майно), коштують близько 1млн.грн.

 Окрім нерухомості, пані Павлюк обзавелася в щасливому для себе 2013-му також і двома потужними автомобілями.

Недешевим Porsche Cayenne 4,8л. 2010-го року випуску, який навіть зараз, у 2016-му році, коштує біля 50тис.$

та спортивним Subaru Impreza 2,0л. 2007-го року.
Як бачимо, 2013 рік став успішним для судді Павлюк як у професійному, так і в матеріальному плані.
Щодо 2014 року, то тут прибутки Ірини Юріївни помітно зменшилися в порівнянні з минулим роком.
Хоча заробітна плата пані Павлюк у цьому році й стала дещо більшою (майже 200тис.грн.), в “лотерею” або з “подарунками” Ірині Юріївні в 2014-му пощастило значно менше – “лише” 56 390грн. вона зазначила в графі «дарунки, призи, виграші» 🙁

Дохід сім’ї судді Павлюк також зменшився і в 2014 році склав 286 410грн. До речі, чоловік пані Ірини, Вадим Павлюк, теж відома людина в Рівному, він є директором рівненського ринку «Моріон» та екс-кандидатом-самовисуванцем у народні депутати на виборах 2014-го року.
Однак, судячи за деклараціями його дружини, робота судді більш прибуткова справа, ніж торгівля.
Не пройшов для судді Павлюк і 2014 рік без придбання нерухомості, правда, набагато скромнішої, ніж у 2013р.
Цього року пані Ірина придбала собі ще невеликий  будинок на 52м² у Рівненській області, а земельну ділянку розміром 0,25 Га (за тією ж адресою, що й будинок) їй у той же день подарували 🙂

До речі, окрім розкішного будинку, з 2005-го року пані Павлюк також володіє ще й квартирою в Рівному, яку їй також… подарували 🙂
Згідно ж декларації за 2015-й рік, суддя Ірина Павлюк жила цього року лише на одну заробітну плату судді.

То чи пройдуть первинне кваліфікаційне оцінювання судді накшталт судді Рівненського апеляційного господарського суду Ірини Павлюк? Час покаже, а ми у свою чергу продовжимо висвітлювати життя подібних кандидатів у судді”по-новому” та пильно стежити за майбутнім процесом їх оцінювання.

Джерело

Минулі Розслідування

Формула Тишлека

Як суд «злив» справу про подарунки ексзаступнику голови Нацполіції

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"