Тиха гавань головного поліцейського Одещини

11.10.2018

В Одеській області, у тихому і прихованому від сторонніх очей куточку на узбережжі Чорного моря, розташоване котеджне містечко “Золотий бугаз”. На території комплексу – величезний підземний паркінг і приватний пляж. На в’їзді — шлагбаум і пост охорони. На терасах біля таунхаусів відпочивають щасливі власники приморського житла. Серед них журналісти Слідства. Інфо впізнали начальника поліції одеської області Дмитра Головіна. Головін разом із друзями та дітьми відпочивав на пляжі, а потім – на терасі біля одного з котеджів. Чоловік з оголеним торсом поводився як господар – разом зі старшим сином накривав на стіл, а ввечері приймав гостей.

Ім’я генерала доволі часто лунає у центральних медіа через тривожну криміногенну обстановку в південному регіоні, особливо через напади на громадських активістів, які сталися в Одесі цього року.

«Золотий бугаз» будувався відомим одеським бізнесменом та колишнім депутатом від Партії регіонів Леонідом Клімовим  

У вересні 2017 року родич головного поліцейського області придбав апартаменти на понад 85 квадратних метрів в цьому комплексі. Журналісти поспілкувалися з кількома сусідами згаданого вище помешкання, які підтвердили, що таунхаус дійсно належить родині Головіна. Самого ж генерала вони бачать на території комплексу доволі часто.

Заміський таунхаус в декларації голови поліції Одеської області не вказаний. У ній Дмитро Головін зазначає лише будинок і квартиру в Одесі та апартаменти в Луганську та Сімферополі.

За офіційними даними, таунхаус оформлений на 86-річного дідуся дружини генерала Анастасії Головіної – Івана Слєпцова. Чи є у чоловіка джерела доходу, які дозволили б купити елітне помешкання, Слідству.Інфо встановити не вдалося. Єдина інформація щодо літнього чоловіка, яку вдалося знайти, — судове рішення про те, що два роки тому зловмисники пограбували його будинок в Сєвєродонецьку та вкрали 8 тисяч гривень з продажу корови. Відомо також, що чоловік і зараз мешкає на Луганщині.

На одеських порталах нерухомості є кілька оголошень щодо продажу аналогічних апартаментів у комплексі “Золотий бугаз”. Їхня ціна коливається від 2,3 до 2,6 мільйона гривень. А от у резюме поліцейського — нічого, що дало би йому змогу дозволити собі таку розкішну нерухомість.

Дмитро Головін понад 20 років працює в правоохоронних органах, єдиним джерелом його доходу, відповідно до декларацій, є заробітна плата.  До правоохоронної реформи це були дуже скромні суми. У 2017 році Головін заробив 395 тисяч гривень. Щоправда, дружина головного поліцейського Одещини Анастасія займається підприємництвом, однак лише останні три роки. Основний вид її діяльності – “надання майна в оренду”.  У 2016 році вона заробила 250 тисяч гривень, у 2017 – біля 600 тисяч. Подружжя виховує трьох дітей. Тож офіційні доходи навряд чи дозволили би родині Головіних купити заміський будинок вартістю в понад 2,3 мільйони гривень.

Сам генерал не заперечує, що кілька разів відпочивав у “Золотому бугазі”. Утім, наполягає – будинок не його, а звідки у дідуся його дружини кошти на заміські апартаменти – не цікавився. Зі слів Головіна, чоловік є колишнім військовослужбовцем і має “шикарну пенсію”. “Ми там були один раз чи два рази за все літо. Це що, хіба користування? Вам неправильну інформацію дають”, – сказав Головін Слідству.Інфо. На твердження журналістів, що в котеджному містечку дійсно проживає багато впливових людей, Гововін пояснює наступне:  “Я не знаю, що там сусіди, я з ними ще не перезнайомився, і не збираюся знайомитися, тому що в мене часу немає”.

Інший будинок в Одесі, яким користується очільник поліції області, також оформлений на рідню дружини. Дім на понад 170 квадратних метрів офіційно належить старшій сестрі дружини генерала – Оксані Слєпцовій. Проте, за інформацією Слідства.Інфо, жінка не проживає в Одесі. Щоправда, це майно Дмитро Головін все ж вказав у своїй декларації.

Джерело

Минулі Розслідування

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"