Територіальне управління ДБР в м. Полтава

12.03.2019

Державне бюро розслідування – новий державний орган в правоохоронній системі Україні, який остаточно перебрав на себе функцію досудового слідства від прокуратури. Процес формування цього органу триває ще з 2015 року і до сьогодні. Наразі всі територіальні управління Держбюророзлідувань функціонують та мають своє керівництво. Тож ми вирішили проаналізувати, хто їх очолює.

У цій статті ви дізнаєтесь про керівників Територіального управління ДБР, розташованого у місті Полтаві, повноваження якого розповсюджуються на Дніпропетровську, Полтавську, Сумську та Харківську області.

Знайомтеся, директор Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві – Володимир Володимирович Тимошко.

Володимир Володимирович народився 27 січня 1974 року у місті Чернігові. Диплом молодшого спеціаліста він отримав у Чернігівському юридичному технікумі, вищу юридичну освіту здобув у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого.

З 1999 році Володимир Тимошко почав працювати в органах внутрішніх справ на посаді слідчого Київського районного відділу Харківського міського управління МВС України в Харківській області. У Харкові Володимир Володимирович працював аж до 2017 року. У цьому ж році він отримав посаду заступника начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області, а у 2018 році став помічником Голови Національної поліції України.

За даними журналістів Bihus.info, Володимир Тимошко на тесті зі знання законодавства отримав максимальний результат – 100  балів.

У своїх деклараціях за 201520162017 та 2018 роки Володимир Тимошко вказав, що заробив 760 тис. грн. Його дружина Світлана Уварова за аналогічний період вказала лише 5624 грн заробітної плати у 2015 році. Однак саме вона у тому ж році подарувала сину Павлу Володимировичу Тимошко квартиру вартістю 522 тис. грн.

Попри не надто високі доходи та доволі великі подарунки дітям, родині вдалося заощадити 290 тис. грн.

Серед майна у власності Світлани Уварової квартира площею 65,40 кв.м у Харкові. Володимир Володимирович Тимошко має лише право на користування нею.

Ще три житлові об’єкти Володимир Тимошко також орендує. Мова йде про квартиру у Києві та квартиру і кімнату у Полтаві.

Єдиним автомобілем у родині володіє теж Світлана Уварова. Це KIA Sportage 2013 р.в., який вона придбала у 2014 році за 184 тис. грн. Цим авто користується і Володимир Тимошко. Окрім цього, пані Світлана вказала право користування автомобілем її батька – Toyota Yaris 2015 р.в. Придбав це авто Віктор Олексійович Уваров у тому ж 2015 році за 503 тис. грн.

 

 

У декларації за 2015 рік був вказаний вищезгаданий нами син правоохоронця – Павло Володимирович Тимошко. Тоді у його власності значилися квартира у Харкові вартістю 522 тис. грн та автомобіль MITSUBISHI Lancer 2014 р.в., що коштував 318 тис. грн.

Теща правоохоронця Валентина Іванівна Уварова з 2001 року зареєстрована як ФОП. Також у її власності доволі велика кількість майна: 4 квартири, гараж, земельна ділянка та будинок у Харкові. Її чоловік Віктор Олексійович Уваров, окрім вищезгаданого автомобіля, також вказаний власником квартири.

Перший заступник директора Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві – Світлана Віталіївна Савченко.

Світлана Віталіївна родом із Донецька, народилася 4 травня 1979 року. Вищу освіту вона здобула у Донецькій державній академії управління за спеціальністю «економіст-менеджер», а юридичну освіту здобула у 2005 році в Донецькому юридичному інституті МВС України. Також у 2008 році вона закінчила навчатися  у Національному університеті «Одеська юридична академія».

Починаючи з 2005 року і по 2010 рік пані Світлана працювала в податкових органах Донецька. У 2010 вона стала суддею Донецького окружного адміністративного суду, а з 2012 – Господарськогосуду Донецької області. Втім, кар’єра судді в пані Світлани не склалася, і вже у 2012 році вона повертається до роботи у податкових органах вже Запорізької області.

А вже у 2018 році Світлана Віталіївна Савченко перемогла в кокурсі на посаду Першого заступника директора Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

У деклараціях за 201520162017 та 2018 роки Світлана Віталіївна задекларувала 577 тис. грн доходів, враховуючи гроші від продажу майна. Починаючи з 2017 року, вона також вказує в декларації Сергія Михайловича Королицького  як особу, з якою проживає, але не перебуває в шлюбі (у 2018 році – вже як чоловіка). У свою чергу Сергій Михайлович за ці 2 роки задекларував 63 тис. грн заробітної плати.

Попри не надто високі доходи, парі вдалося заощадити 340 тис. грн.

У власності колишньої судді перебуває квартира у Донецьку площею 71 кв.м та вартістю 212 тис. грн. Її чоловік вказав квартиру у м. Бердянськ.

Окрім квартири, Світлана Віталіївна користується будинком площею 92 кв.м. Він теж розташований в Бердянську, а його власником є матір пані Світлани – Людмила Іванівна Литвинова.

Єдиним автомобілем у сім’ї володіє Сергій Михайлович Королицький. Мова йде про Suzuki Vitara 2016 р.в.

 

 

Чоловік пані Світлани зареєстрований як ФОП та є співвласником ТОВ “СВІТ ТВАРИН”. У 2016 році він працював в податковій, а саме у  Приморській ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області, де обіймав посаду головного державного податкового інспектора відділу аудиту.

Вищезгадана матір Світлани Віталіївни Людмила Іванівна Литвинова в реєстрі речових прав на нерухоме майно значиться власницею 3 квартир, 2 земельних ділянок та 2 будинків (один з них площею 92,9 кв.м).

Заступник Директора Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві – Олексій ЮрійовичНовіков.

Олексій Юрійович Новіков народився 17 березня 1983 року в місті Дніпропетровську. У 2000 – 2005  роках навчався у Національній юридичній академії ім. Ярослава Мудрого в Харкові та отримав диплом за спеціальністю «Правознавство».

З 2005 року  по 2010 роки він працював у прокуратурі м. Дніпропетровська (нині м. Дніпро) та Дніпропетровської області. Протягом 2010 – 2014 років він був заступником прокурора Ленінського району міста Дніпропетровська.

У період 2014 – 2015 років він був заступником прокурора Дніпровського району міста Дніпродзержинська, а з травня 2015 по грудень 2015 знову став заступником прокурора Ленінського району міста Дніпропетровська.

Починаючи з грудня 2015 року, Олексія Новікова призначили керівником Дніпропетровської місцевої прокуратури №4 Дніпропетровської області. Як бачимо, Олексій Юрійович побудував успішну кар’єру спочатку прокурора, а тепер будує її в якості заступника директора Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Полтаві.

У своїх деклараціях за 20152016 та 2017 роки Олексій Юрійович вказав 824 тис. грн заробітної плати. Його дружина Ксенія Фірузівна Чорна – 789 тис. грн доходу: з них 625 тис. грн – це дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав, а 135 тис. грн – це подарунок.

Також саме Ксенія Фірузівна має 33 тис. доларів заощаджень.

Колишній прокурор є власником половини квартири у Дніпрі, площею 65 кв.м. Також він володіє нежитловим приміщенням.

Дружина прокурора володіє житловим будинком у м. Дніпро. Його площа 211 кв.м, а задекларована вартість – 962 тис. грн. Окрім цього, Ксенія Фірузівна є власницею садового будинку (32 кв. м) та двох земельних ділянок. До речі, одну із земельних ділянок площею 596  кв.м (правовласності набуто 25.06.2012) пані Ксенія не вказує ні у декларації за 2016, ні у декларації за 2015 рік.

 

 

Авто в Олексія Новікова – Audi  A4 1,8 TFSI (125 kWt) 2013 р.в. вартістю 411 тис. грн. Окрім цього, він користується автомобілем свого батька Nissan X-Trail 2007 р.в.  Дружина прокурора користується автомобілем її матері – Toyota RAV4 2012 р.в. Вартість цього авто складає 322 тис. грн.

 

 

Батько Олексія Новікова – Юрій Миколайович Новіков теж досвідчений прокурор. Судячи із його декларації за 2017 рік, він є керівником одного із відділів прокуратури Дніпропетровської області. Матір Олексія Юрійовича – Валентина Вікторівна Новікова є головним спеціалістом відділу планово-фінансової діяльності Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду.

Батьки дружини прокурора – Ібрагімов Фіруз Ібрагім Огли та Ольга Вікторівна Чорна займаються бізнесом. До того ж обоє мали відношення до таких компаній, як: БО БФ “ІМЕНІ ГЕЙДАРА АЛІЄВА”, ГО “ОГАД”, ТОВ “ВІНДЗОР”, ТОВ “КЦ ФК – ДНІПРО” та ТОВ КЦФК “ДНІПРО”.

Територіальне управління Державного бюро  розслідувань у Полтаві поширює свою діяльність на Дніпропетровську, Полтавську, Сумську та Харківську області. Саме від керівництва в найближчому майбутньому залежатиме формування ДБР у м. Полтава, а також подальша робота даного органу.

Джерело

Минулі Розслідування

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"