Суддя Господарського суду Дніпропетровської області Петренко

30.11.2016

Якщо ви вважали, що для того, щоб збудувати церкву на території власного маєтку, потрібно бути  щонайменше Президентом, то ви помилялися. Виявляється, дозволити собі власну каплицю можуть навіть деякі судді.

Знайомтесь, суддя Господарського суду Дніпропетровської області – Наталія Едуардівна Петренко.

 

Згідно декларації  та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, володіє суддя Петренко чималим будинком площею 457м² з власною церквою на подвір’ї. До речі, за гарною суддівською традицією, цей будинок їй… подарували. Згідно реєстру, вартість такого «подарунку» в 2007 році була понад 1млн.грн. або 233тис.$ за тодішнім курсом.

 У Державному реєстрі ми знайшли одну з них, площею 155,4м²,  яка розташована на набережній міста Дніпра.

 На сьогодні ціна нерухомості в даному будинку стартує від 1300$/м², а отже, зараз квартира судді Петренко  коштує щонайменше 200тис.$ або більше 5млн.грн.

Володіє Наталія Едуардівна також земельною ділянкою в Ялті.

Декларує суддя Петренко «інше нерухоме майно» загальною площею більше 300м² та 5(!) гаражів.

Судячи з декларацій Наталії Едуардівни за 2013 та 2014 роки, основним доходом судді та її родини з 5 осіб є  заробітна плата.

Як же при таких доходах суддя може дозволити собі таку кількість нерухомості? Можливо, це все не вона, а багатий чоловік, який займався бізнесом? Проте чоловік судді Наталії Петренко, Петренко Ігор Васильович, працює… також суддею, в тому ж самому Господарському суді Дніпропетровської області.
Більш того, суддя Ігор Петренко може без проблем позмагатися в кількості нерухомості зі своєю дружиною.
Так, згідно декларації, володіє Ігор Васильович двома земельними ділянками, будинками площею 287м² та 384м² і квартирою на 64,3м².

У Державному реєстрі ми знайшли будинок на 287м², яким володіє суддя Ігор Петренко.

Знаходиться він у передмісті Дніпра, смт. Ювілейне.

 Ось цей будинок на фото

Квартира ж, про яку йдеться в декларації, також знаходиться у м.Бердянськ, її, згідно реєстру, Ігорю Васильовичу… подарували.

 Як бачимо, навіть після затримання на хабарі, реакції президента та гучного медійного скандалу деякі судді продовжують перебувати на своїх посадах і до цього часу. Ми ж у свою чергу пильно стежитимемо за проходженням кваліфікаційного оцінювання суддівським подружжям Петренків та їхніми поясненнями щодо набутого ними майна за мільйони гривень.

Минулі Розслідування

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"