Репортаж з дня народження куратора правоохоронної системи

08.09.2021

Ця історія про впливового та недоторканного заступника керівника офіса президента Олега Татарова, який працював в МВС під час Революції Гідності та захищав Беркут. Його призначення рік тому викликало хвилю обурення з боку громадянського суспільства, а нещодавно вся країна спостерігала за тим як Татарова, до якого були питання у НАБУ, врятувала від відповідальності правоохоронна система. І не просто так — оскільки його називають куратором над силовим блоком від Офісу президента Зеленського. І, здається, ми знайшли цьому докази.

Матеріал УП зі святкування Дня народження Олега Татарова, яке тривало десять годин.

За законом Офіс президента України має забезпечувати діяльність президента України. Натомість за давньою українською традицією президенти прагнуть курувати роботу тих гілок влади, які можуть виконувати свої функції лише за умови своєї незалежності. Суди, прокуратура, міністерство внутрішніх справ в Україні потрібні для того, щоб захищати “своїх”: друзів, кумів, однопартійців, лояльних і потрібних.

Так в Офісі президента за давньою традицією з’являються куратори, які призначають на посади у суди, прокуратуру, МВС та СБУ своїх: друзів, кумів, лояльних та потрібних. І за президента Зеленського цим куратором називають Олега Татарова.

Один із найбільших корупційних скандалів часів президентства Володимира Зеленського закінчився одним із найбільш ганебних прикладів використання влади для порятунку свого. Після отримання підозри від НАБУ Олег Татаров не просто був врятований від кримінальної відповідальності, а й не поніс бодай політичної. Більше того, президент Зеленський під час останньої прес-конференції відзначив його професійність. Які зв’язки у силовому блоці має Татаров? Хто із топ-посадовців правоохоронної системи доби президентства Зеленського прийшов привітати Татарова з 39-м днем народження? У кого з гостей прихований конфлікт інтересів?

Матеріал УП з ресторанного комплексу в Конча-Заспі. У відео використані сюжети з телеканалів “1+1”, “Еспресо”, програми “Наші гроші”, “5 каналу”, “Україна”

Михайло Ткач 

Джерело

Минулі Розслідування

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"