Нарозвідував: майно в Чорногорії, квартири по 5 млн і заборонений бізнес СБУ-шника

24.12.2019

Журналісти BIHUS info під час розслідування виявили у родичів 36-річного полковника СБУ Миколи Беззубенка безліч об’єктів нерухомості та автомобілів, які непорівнювані з їхніми офіційними доходами.

У розслідуванні йдеться, що начальник першого управління економічної контррозвідки СБУ Беззубенко отримав службову квартиру в одній з найдорожчих київських новобудов “Джек Хаус”. Водночас, він не є бездомним і зараз з дружиною живе в іншій елітній новобудові теж у центрі Києва – житловому комплексі “Французький квартал”. Квартира на 160 квадратів в цьому будинку записана не на Беззубенка, а на його тестя, який працює на заводі із зарплатою в 2 тис. гривень.

Журналісти з’ясували, що на маму співробітника СБУ, яка працювала в лікарні, записана квартира в київській новобудові. Таке саме житло в тому самому будинку зареєстровано на тещу Беззубенка. Також на неї записана ще одна квартира в іншій новобудові вартістю 4 млн гривень, при тому, що жінка, за даними журналістів, торгувала на базарі.

Їздить подружжя Беззубенків на престижних автомобілях, які також записані на їхніх родичів чи взагалі сторонніх людей.

Крім того, розслідувачі виявили, що Юлія Беззубенко в 2015 р. стала власницею двох квартир в Чорногорії. Також, можливо, компанія, пов’язана з сім’єю Беззубенків, будує в Чорногорії престижний житловий комплекс.

У 2016 р. дружина Беззубенка стала власницею чотирьох юридичних фірм, які, за даними розслідувачів, обслуговували переважно бізнесменів з фармацевтичного ринку, діяльність яких контролює її чоловік, очолюючи управління економічної контррозвідки СБУ. Юристи Центру протидії корупції вважають, що тут є ознаки конфлікту інтересів.

Джерело

Минулі Розслідування

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"