“Дружочки”. Про ексзаступника міністра внутрішніх справ Гогілашвілі

16.12.2021

«Замминистра с таким е@алом, как у меня, он один всего», — казав Олександр Гогілашвілі поліцейським на блокпості на Донеччині. Після цієї розмови його обличчя і справді стало відомим усім, а замміністра він бути перестав — написав заяву за власним бажанням.

І, здавалося, на цьому можна поставити крапку у цій історії. Але що буде, якщо основна дія відбувається у великому будинку на Київщині з ще кількома дійовими особами?

Отже, дано: будинок на 350 «квадратів» у Хотові під Києвом. Він належить ексдружині Вячеслава Стрелковського, компанії якого фігурують у справах про податкові «скрутки». У медіа за ним закріпилося прізвисько «король обналу».

Так от, у цьому будинку живуть:

Олександр Гогілашвілі — уже ексзаступник міністра внутрішніх справ, який, ймовірно, має російське громадянство і співпрацював із депутатом Держдуми від путінської партії. Посаду Гогілашвілі отримав без будь-якого досвіду роботи у правоохоронних органах України. Навіть після звільнення він продовжив їздити на номерах прикриття. 

Марія Левченко — особиста помічниця президента Володимира Зеленського, яка працює з ним ще з часів «Квартал 95». Вона також їздить на автомобілі одного з підрозділів СБУ з номерами прикриття. Ще й, схоже, офіційно в Офісі Президента не працевлаштована. 

Кирило Буданов — керівник військової розвідки. Саме він має відігравати одну з ключових ролей у протидії агресії у випадку російського вторгнення.

А тепер питання: які наслідки може мати для національної безпеки України те, що останній персонаж живе у будинку податкового «ділка» разом із особистою помічницею президента та людиною, що ймовірно має російський паспорт?

Про конфлікт інтересів, ціною якого може стати державна безпека, — дивіться у новому розслідуванні Василя Бідуна та Дмитра Реплянчука

00:00 — хто такий Олександр Гогілашвілі і що зробило його відомим всій Україні.

02:38 — російське минуле Гогілашвілі. Що пов’язує його і путінську партію.

04:07 — робота Гогілашвілі у “Міжнародній антинаркотичній асоціації”, що займалася викраденням людей під приводом лікування від залежності.

04:49 — як Гогілашвілі став заступником міністра МВС.

05:37 — номери прикриття, на яких їздить Гогілашвілі.

07:09 — помічниця президента. Роль Дружини Гогілашвілі Марії Левченко у роботі Володимира Зеленського.

08:59 — чому Марія Левченко отримує зарплатню від ТОВ “Квартал 95”.

09:50 — на яких підставах дружина Гогілашвілі і офіційно працівниця “Квартал 95” пересувається на автомобілі СБУ з охороною.

13:09 — “особливі” умови оренди будинку у Хотові.

14:46 — іще один мешканець маєтку у Хотові, який їздить на номерах прикриття.

16:10 — кому належить маєток у Хотові, який орендує родина Гогілашвілі. “Король обналу” Вячеслав Стрелковський.

18:42 — керівник української розвідки, який, ймовірно, мешкає у будинку разом із Гогілашвілі та Левченко.

21:50 — чи має Олександр Гогілашвілі російський паспорт.

22:34 — як виглядає Вячеслав Стелковський і навіщо йому селити у себе героїв цієї історії.

26:14 — чи відповів Гогілашвілі на запитання журналістів Слідство.Інфо.

Джерело

Минулі Розслідування

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"