Безхмарне життя експрокурора після затримання на хабарі

06.03.2020

Люстрованого районного прокурора Сергія Нечипоренка чотири роки тому затримали на хабарі в 150 тисяч доларів – або близько 3 мільйонів гривень. Про це розповіли на всю країну у вечірніх новинах.

Проте після чотирьох років судової тяганини обвинувачений Нечипоренко не ув’язнений і не під домашнім арештом. Досі не допитаний жоден свідок. То судді хворіють, то прокурори не приходять. На рідкісних засіданнях йому вже вдалося «відвоювати» своє елітне майно від конфіскації на користь держави, у 15 разів зменшити розмір своєї застави, повернути собі паспорт – та регулярно подорожувати за кордон.

Поки справа про хабар в’яло тліє в судах родина Нечипоренка продовжила обзаводитись численною елітною нерухомістю – в Україні та за кордоном. Він літає до «колишньої» дружини у Болгарію, де вона має низку апартаментів, та до сина у Лондон, де той навчається у приватній школі. А 79-річний батько-пенсіонер Нечипоренка будує в Затоці 4-зірковий готель на березі моря.

«Схеми» розбиралися, чому гучне затримання досі не завершилось таким же гучним вироком і хто із системи допомагає Нечипоренку уникнути покарання.

Минулі Розслідування

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"