Ти і поліція. Перевірка документів

14.12.2017

Черкаські правозахисники, спільно з патрульною поліцією, випустили відеоролик, який роз’ясняє громадянам модель поведінки поліцейських під час здійснення ними перевірки документів у громадському місці.

«Вимогу поліцейських «Пред’явіть Ваш паспорт!» громадяни зустрічають, як мінімум, з напруженням, – розповідає автор ідеї та сценарію відеоролика Володимир Батчаєв. – І це цілком зрозуміло, адже мимоволі відчуваєш себе у ролі підозрюваного та гадаєш «А раптом вони сплутають мене з якимсь правопорушником і затримають». Саме тому, громадяни часто не розуміють причин тих чи інших вимог поліцейський, вбачаючи у них зверхню поведінку або недоброзичливе ставлення. А це зовсім не так – поліцейські просто виконують вимоги службових інструкцій та дотримуються правил своєї поліцейської техніки безпеки. Власне про це наш відеосюжет, у якому ми наочно розповідаємо громадянам про алгоритми дій патрульних при перевірці документів на вулиці. Сподіваємося, що це сприятиме налагодженню взаєморозуміння між громадянами та поліцією. І, звісно, ми щиро вдячні за співпрацю Управлінню патрульної поліції в місті Черкаси, без чиєї допомоги створення ролику було би неможливим»

Попередні номери Антидот TV

Аморальная статья

Статья 181-1 КУоАП «Занятие проституцией». Нужна ли в Кодексе статья, не способная защитить общественную мораль, но при этом калечащая мораль полицейских

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"