Порівняльна характеристика поліції і водоканалу
26.06.2018
Якби ж то миколаївська поліція працювала, як Миколаївводоканал, то здається розкриваємість злочинів була би біля 90%.
Порівняти організацію роботи мене змусив зламаний ключ у замку кабінету. Необхідно було терміново їхати і залишити відчинений кабінет. Подзвонив технічному керівнику, повідомив про проблему. Повернувся через годину — у дверях новий замок і нові ключі. Знаю, що у поліції мені б необхідно було їхати самому до магазину, купувати замок, самому його вставляти, або шукати спеціаліста.
Можна порівняти й інші обставини, які спали на думку:
1. Про відрядження.
У водоканалі: При необхідності відрядження, пишеться заявка і передається для реєстрації. Далі цим займаються уповноважені працівники. Через 2-3 години на твою зарплатну картку надходить необхідна сума. Пару днів до Києва — це біля 3тис.грн. При звіті за відрядження, або повертається надлишок, або доплачують використані особисті кошти.
У поліції: Не кожне відрядження реєструється і оплачується. Якщо і оплачується, то наприклад, добові складають 30грн. Зачасту співробітник з протянутою рукою бігає по спонсорам, щоб виїхати в іншу область з проведенням слідчих дій.
2. Про бюрократію.
У водоканалі: Існує внутрішній електронний документообіг, який дозволяє відразу бачити свіжий наказ, канцелярія не завалена пачками паперів.
У поліції: Паперова бюрократія не дозволяє займатися дієвою роботою. Контролі, контролі, контролі…
3. Про компьютери.
У водоканалі: Всі компьютери мають ліцензований Віндовс, а у більшій мірі використовується Лінукс, який не вражається вірусами. В разі будь-якої проблеми з комп’ютером, програміст у тебе з’явиться за лічені хвилини і наладить роботу. Фарбу до прінтера за свої кошти ніхто не купує.
У поліції: Всі компьютери (за виключенням кібервідділу) використовують неліцензований Віндовс, ремонтують за допомогою знайомих і за могорич, фарбу до прінтеру заправляють, або за власний рахунок, або знову шукають спонсорів.
4. Про піклування за свій авторитет
У водоканалі: Реагують на всі публікації у ЗМІ і надаються відповіді.
У поліції: Глибоко до одного місця скарги і звернення у ЗМІ, якщо вони не надані у письмовій формі. Також до одного місця скарги і звернення, які надані у письмовій формі, якщо вони не понесуть за собою певного резонансу.
5. Про виплату зарплати
У водоканалі: Зарплату виплачують двічі на місяць. Аванс на початку місяца, 7-го числа, залишок- у кінці місяця 22-го числа. Якщо ці дати припадають на вихідні, то виплачують перед вихідними. Гроші надходять на рахунок в один і той самий час.
У поліції: Зарплата раз на місяць у не визначений день з 27 по 31 число, що категорично протирічить КЗОТ.
6. Про паливо і транспорт
У водоканалі: Транспортні засоби підприємства забезпечені паливно-мастильними матеріалами, запчастинами, шинами та обладнані JPRS
У поліції: Ну ви зрозуміли, або за свої, або шукають спонсора.
7. Ну і останнє, загалом
У водоканалі: Робочий день з 08.00.год до 17.00.год. Чергові і аварійні служби цілодобово, змінюються у визначений час. За роботу у святкові і вихідні дні отримують підвищену зарплату. Відпустки за графіком з обов’язковими оздоровчими. Не пам’ятаю випадків зняття премій. Дієва профспілка, яка надає безкоштовні путівки. Можливість отримання безвідсоткового кредиту в разі особистих, чи сімейних проблем. Служба безпеки підприємства непідкупна і уповноважений з антикорупційної діяльності кругом суне свого носа, щоб мінімізувати корупційні прояви.
У поліції: Робочий день з 09.00.год до безкінечності. Дурнуваті керівники можуть збирати особовий склад на непотрібні наради і у 20.00.год, і навіть пізніше. Відпуску і оздоровці необхідно вимолювати у керівництва. Премію зі співробітника можуть зняти за одним помахом пальця. Чергування може змінюватись і до обіду, і до вечора. Профспілка існує лише для отримання членських внесків. Інспекція з особового складу і ВВБ влаштовує лише “ментівські війни” і дивиться як би кого з поліцейських розвести на бензин, чи гроші. А такого уповноваженного з антикорупційної діяльності, як у Миколаївводоканалі, взагалі не має.
Здавалося б, підприємство поліції, яке вимагає від людей дотримання законності, існує у середовищі беззаконня.
ОСЬ І ВСЯ РЕФОРМА !!!