В управліннях поліції Києва з’являться кабінети психоемоційного розвантаження
14.03.2018
Начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко підтримав ініціативу створення спеціальних сенсорних кімнат. Про це повідомляється на сайті Нацполіції.
За його словами, у ході моніторингу морально-психологічного клімату в підрозділах столичної поліції було з’ясовано, що більшість особового складу перебуває в нервовому, збудженому стані. Та й загалом службова діяльність поліцейських, пов’язана з підвищеними фізичними та психоемоційними навантаженнями, напруженими конфліктними ситуаціями, реальним ризиком для життя, що певною мірою викликає стрес і як наслідок – емоційне вигорання.
Поліцейські психологи також постійно здійснюють супровід столичних правоохоронців у зону АТО. З початку проведення антитерористичної операції на Донбасі групи психологів надають допомогу бійцям на Сході або проводять комплекс реабілітації для тих, хто вже повернувся звідти. Спеціальні програми та методики дійсно дають змогу бійцям справитись із стресом та пережити спогади бойових дій.
Враховуючи це, за погодженням із керівництвом столичної поліції планується створення кімнат психологічного розвантаження. У спеціально обладнаних кабінетах правоохоронці зможуть зняти стрес, залишити свої проблеми. А працювати з ними будуть кваліфіковані психологи, які мають профільну освіту і досвід роботи.
«Зараз головне завдання – найближчим часом створити та обладнати такі кімнати у всіх районних управліннях поліції, в управлінні поліції метрополітену та полках поліції особливого призначення. Як показує досвід, перебування працівників у кімнатах психоемоційного розвантаження зміцнює нервову систему, сприяє появі бадьорості, гарного настрою, нормалізує психічну діяльність, емоційну сферу та вегетативні функції організму людини. А ці фактори є головними для успішного виконання службових завдань», – підсумував начальник відділу психологічного забезпечення столичного главку Денис Романенко.